Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Вечір-зустріч курсантів Морського коледжу з професором Ярославом Юрійовичем Голобородьком

  Курсанти Морського коледжу ХДМА 13 грудня 2018 року зустрілися з представником літературної еліти Херсонщини Голобородьком Ярославом Юрійовичем. Учений-філолог прочитав лекцію на тему «Лауреати Нобелівської премії в галузі літератури».Тему лекції письменник, літературознавець, педагог і літературний критик обрав не випадково, адже щороку 10 грудня Нобелівський комітет вручає премії обраним лауреатам. Цього року журі Нобелівської премії не оголосило лауреата з літератури, але, як зазначив Ярослав Юрійович, у ХХІ ст. чимало талановитих письменників отримали найвищу літературну відзнаку. Курсанти К-221 гр. із захопленням слухали цікаві факти про лауреатів: англійську письменницю До́ріс Ле́ссінґ, видатного шведського поета XX століття То́маса Транстре́мера, австрійську письменницю Ельфріде Елінек, французького письменника Патріка Модіано.

  Певна річ, Ярослав Юрійович – це чудовий лектор і співрозмовник, науковець і творча, багатогранна людина, зустріч з якою завжди збагачує новими знаннями і позитивними емоціями.

  Для заходу курсанти підготували відеопрезентацію, бібліотекарі – книжкову виставку творів гостя, інформаційні матеріали «Літературні маячки Херсонщини» та «Лауреати Нобелівської премії з літератури».

  Зустріч організували і провели викладач-методист Гаркуша Олена Володимирівна та завідувач бібліотеки коледжу Прокопчук Ганна Іванівна.

  Всі учасники заходу щиро вдячні Ярославу Юрійовичу за цікавий діалог та подаровані книги.