Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Інтерактивний соціальний театр Херсонської державної морської академії «Діалог» виступив у Каховці

  Вихованці Херсонської державної морської академії та Професійно-морського ліцею ХДМА 21 травня 2019 року взяли участь у виставі «Збережи свою любов» інтерактивного соціального театру «Діалог». Дійство, присвячене Дню сім’ї, проходило в рамках проекту «Збереження репродуктивного здоров’я підлітків і молоді», який реалізується з 2016 року спільно з громадською організацією «Успішна жінка».

  Акторську майстерність і активну соціальну позицію продемонстрували курсанти факультету суднової енергетики Дмитро Михайлов, Андрій Цемент, Андрій Пугачов, Павло Чернявський; курсантка факультету судноводіння Анастасія Іванова та учениці Професійно-морського ліцею Єлизавета Радевич, Поліна Самохина, Дар’я Гришко і Єлизавета Сіряк.

  В акції взяли участь керівник проекту «Успішна жінка» Геращенко Іраїда Олегівна та співробітники академії: практичний психолог відділу виховної роботи ХДМА, автор сценарію Соцька Марія Володимирівна, соціальний педагог Мірзе Світлана Валеріївна, завідувач лабораторії Гарболінська Оксана Ігорівна.

  Захід мав не лише здоров'язберігаюче, але й профорієнтаційне значення. Учні Каховського НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Каховської міської ради, де відбувалося дійство, дізналися про структуру та переваги навчання у Херсонській державній морській академії.