Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Директор ХМСТЦ при ХДМА Сергій Дудченко взяв участь у міжнародній конференції ОРІТО Global

 6 листопада 2019 року в місті Куала-Лумпур (Малайзія) пройшла конференція ОРІТО Global, у якій взяв участь директор Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру при ХДМА Дудченко Сергій Валерійович. Захід був присвячений питанням використання можливостей цифрової безпеки в енергетичному секторі – Safety 4.0, упровадженню нових технологій для створення безпечних умов праці та підвищення ефективності якості надання освітніх послуг.

 Провідна міжнародна конференція цього року відзначила своє 10-річчя. OPITO Global – єдиний щорічний світовий захід, присвячений безпеці і компетентності в енергетичній галузі. Організація ОРІТО відіграє важливу роль в адаптації методів навчання фахівців до вимог виробництва в умовах стрімкого розвитку технологій.

 Safety 4.0 зосереджена на нових інноваційних цифрових рішеннях, що підтримуються четвертою промисловою революцією щодо використання сучасних програм в енергетичній галузі для досягнення глобальної мети OPITO: створення умов для безпечної праці та повернення додому.

 Понад 400 делегатів прибули на міжнародну конференцію, щоб дізнатися, як передові цифрові технології допомагають змінювати нову еру ефективності та безпеки.