Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбувся День донора

  На базі Херсонської державної морської академії 6 листопада 2019 року відбувся День донора. Благодійну акцію ініціював Херсонський обласний центр служби кровій активно підтримав медичний центр ХДМА та його головна лікарка Ольга Пархоменко. Такий захід проводиться в академії вдруге, і кількість його учасників не меншає.

  Зранку біля медичного пункту ХДМА зібралося багато юнаків, які виявили бажання долучитися до порятунку життя хворих херсонців. Забір крові у вихованців академії здійснювала виїзна бригада центру служби крові. Цього року кров для пацієнтів лікарень Херсона та області здали 64 курсанти і співробітники закладу. Хтось долучився до донорства вперше, інші уже мали такий досвід. Учасники акції проявили небайдужість до страждань ближніх і продемонстрували активну життєву позицію.

  Потреба у переливанні крові за життєвими показниками виникає часто, але доступ до неї, на жаль, мають не всі. Служба крові працює на ентузіазмі та самовідданості медичних працівників і здатних до співпереживання людей. Співробітники центру щиро вдячні командуванню ХДМА за допомогу в організації благодійної акції.

  День донора у Херсонській державній морській академії – це вагомий внесок у поширення культури донорства на Херсонщині.