Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

У Морському коледжі Херсонської державної морської академії відбувся мовознавчий турнір

  У Морському коледжі ХДМА 7 листопада 2019 року відбувся мовознавчий турнір «Українська мова – дотик до душі: говоримо українською», присвячений Дню української писемності та мови.

  Організатори заходу, викладачка української мови та літератури Мала Світлана Володимирівна та завідувачка бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна, створили доброзичливу й позитивну атмосферу.

  В аудиторії, прикрашеній рушниками, стіннівками з висловами про мову видатних українців, курсанти читали віршітаслухали українські шлягери.

  Курсант Андрій Черевченко ( К–224 гр.) оригынальновиконав пісню «Червона рута».

  У мовознавчому турнірі взяли участь дві команди курсантів 2-го курсу К–223 і К–224 груп.

  До складу 1-ї команди увійшли курсанти Олександр Коваль, Артур Карамян, Вадим Калінін, Кирило Юсупов і Руслан Макаров(К–223 гр.).До складу 2-ї команди – Олександр Аршулік, Олександр Моргун, Дмитро Новосьолов, Микола Мосійчук і Осіпенко Ілля (К–224 гр.).

  Ведуча турніру Мала Світлана Володимирівна провела конкурси «Привітання команд», бліцтурнір «Мовнеасорті», завдання «Редактори» та вікторину для вболівальників команд.

  Оцінювало виступи журі, до складу якого увійшли викладачка української мови та літератури Ревенюк Неоніла Михайлівна та бібліотекарка Галузинська Ніна Андріївна. Протягом змагань вони без упередження фіксували кількість перемог, здобутихкожним учасником.

  За результатами змагань перемогу виборола команда К–223 гр.

  Успіх виявився солодким у прямому сенсі, адже призом переможцям ставсмачний торт.

  Отже, мова – це не лише важливий складник культури, а й дзеркало матеріальних, духовних надбань народу, його історії, духовності та моралі.