Навчання іноземних студентів

Навчання іноземних студентів

Правила прийому та навчання

Для візового в'їзду в Україну (з країн далекого зарубіжжя, а також Туркменістану і Узбекистану) необхідно отримати запрошення на навчання, для чого надати академії такі документи: паспорт, документ про попередню освіту та згоду на обробку персональних даних. Запрошення на навчання абітурієнту видається особисто (або надсилається сканована копія електронною поштою).

При вступі до  ХДМА іноземний громадянин повинен подати наступні документи:

1. Документ (оригінал і копію) про освіту перекладений на українську мову, на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього, легалізовані в посольстві (консульстві) України в своїй країні або сусідній країні;

2. Паспортний документ (оригінал) та нотаріально завірений переклад на українську мову;

3. Медичний сертифікат про стан здоров'я та карта зі щепленнями, легалізовані офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземний громадянин (або національна медична форма 086-у);

4. Діючий страховий поліс;

5. Фотографії 10 шт. 3,5 х 4,5.

Іноземні абітурієнти можуть навчатися:

1)   В групах з українськими студентами, де навчання ведеться українською мовою. Для цього їм треба закінчити підготовчі мовні курси, що діють в академії. Термін навчання – 9 місяців.

2)   В групах з іноземними студентами, де навчання ведеться англійською мовою.

  З метою упередження можливих фактів шахрайства керівництво Херсонської державної морської академії інформує, що уповноваженими представниками навчального закладу з профорієнтаційної роботи серед іноземних громадян є начальник відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства  (тел. (0552) 22 58 85; e-mail: applicant_ksma@i.ua)