Навчання англійською мовою

Навчання англійською мовою

Правила прийому та навчання

Для візового в'їзду в Україну (з країн далекого зарубіжжя, а також Туркменістану і Узбекистану) необхідно отримати запрошення на навчання, для чого надати академії або фірмі-партнеру такі документи: паспорт, документ про попередню освіту та згоду на обробку персональних даних. Запрошення на навчання абітурієнту видається особисто або фірмі-партнеру (або надсилається сканована копія електронною поштою).

При вступі до  ХДМА іноземний громадянин повинен подати наступні документи:

1. Документ (оригінал і копію) про освіту, на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього, легалізовані в посольстві (консульстві) України в своїй країні або сусідній країні;

2. Паспортний документ (оригінал);

3. Медичний сертифікат про стан здоров'я, легалізований офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземний громадянин (або національна медична форма 086-у);

4. Діючий страховий поліс;

5. Фотографії 10 шт. 3,5 х 4,5.

Іноземні абітурієнти можуть навчатися:

1)   В групах з українськими студентами, де навчання ведеться українською мовою. Для цього їм треба закінчити підготовчі мовні курси, що діють в академії. Термін навчання – 9 місяців.

2)   В групах з іноземними студентами, де навчання ведеться англійською мовою.

 

Наші партнери:

ХДМА співпрацює з фірмою-партнером «Українське міжнародне об’єднання абітурієнтів», чиї представники дадуть якісні відповіді на всі питання, що виникли у вас, а також допоможуть у найкоротший термін виконати всі формальності, пов’язані зі вступом до нашої академії.

Перейти на сайт «УМОА»:

umoastudyukraine.com

  +380974108471

umoastudyukraine@gmail.com

  З метою упередження можливих фактів шахрайства керівництво Херсонської державної морської академії інформує, що уповноваженими представниками навчального закладу з профорієнтаційної роботи серед іноземних громадян є начальник відділу по роботі з іноземними студентами (тел. (0552) 22 58 85; e-mail: fsksma@gmail.com) та  Товариство з обмеженою відповідальністю «Українське міжнародне об’єднання абітурієнтів» (ТОВ «УМОА») (тел. 0952531867), з яким укладено договір про співробітництво.