Спортивний клуб: Новини

Спортивний клуб: Новини

Спортивно-масові заходи 2018 року

Змагання з легкоатлетичного кросу в залік комплексної спартакіади ХДМА

  З метою формування збірної команди академії для участі у змаганнях за програмою обласних студентських спортивних ігор між закладами вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації в академії відбулися змагання між курсантами з легкоатлетичного кросу.

  Змагання проходили у 2 етапи:

  • 26 вересня 2018 року відбулися командні змагання між групами;
  • 4 жовтня 2018 року – фінальні особисті змагання.

  Кращим став курсант Ярослав Кузьома (125 гр.), який подолав дистанцію в 1 км за 2,57хв., друге місце виборов курсант Євген Доценко (211 гр.) з результатом 3,02 хв., третє місце – курсант Віталій Федоров (311 гр.) з результатом 3,05 хв.

  За результатами змагань було відібрано 8 кращих курсантів, які будуть представляти Херсонську державну морську академію на змаганнях між закладами вищої освіти.

  Організували та провели змагання доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович, старший викладач кафедри Свирида Валерій Степанович та асистент кафедри фізичного виховання Хоменко Владислав Вікторович.

  Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо перемоги на обласних змаганнях!

 

Команда Херсонської державної морської академії посіла ІІІ місце у змаганнях із волейболу

  У Херсонському державному аграрному університеті 16–18 жовтня 2018 року відбулися змагання із волейболу між закладами вищої освіти ІІІ–IV рівнів акредитації.

  Команда Херсонської державної морської академії в складі Владислава Кондратюка (112 гр.), Володимира Власенка (113 гр.), Гліба Алфьорова (123 гр.), Вадима Зеленого (125 гр.), Владислава Терлецького (211 гр.), Станіслава Реверука (221 гр.), В’ячеслава Козловця (232 гр.) та Віталія Соценка (аспіранта) гідно представила наш навчальний заклад і виборола ІІІ місце.

  Збірну команду готували до змагань старші викладачі кафедри фізичного виховання ХДМА Саратовський Олександр Вікторович і Топал Віктор Володимирович.

  Дякуємо курсантам за чудову гру, силу духу і жагу до перемоги. Бажаємо їм успіхів у спорті та навчанні!

 

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у святкуванні Міжнародного дня студентського спорту

  Курсанти Херсонської державної морської академії у супроводі голови спортивного клубу ХДМА Богданової Аліни Олегівни та провідного фахівця центру інформації і зв’язків із громадськістю Троцан Галини Миколаївни 20–23 вересня 2018 року  відвідали м. Харків, яке цього року стало центром святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні.

  На урочистий захід завітали представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту, керівники спортивних навчальних закладів і громадські діячі.

  Курсанти факультетів судноводіння та суднової енергетики ХДМА Ярослав Кузьома(126 гр.), Станіслав Жорняк (126 гр.), Ігорь Шайда (126 гр.), Руслан Ібрагімов (134 гр.), Станіслав Літусенко (221 гр.), Станіслав Реверук (221 гр.), Олександр Суслов (221 гр.), Роман Шепель (221 гр.), В’ячеслав Козловець (232 гр.) і Владислав Бондаренко (321 гр.) взяли участь у всеукраїнському флешмобі «Спортивна статура – це модно», який об’єднав тисячі студентів зі всієї країни.

  Усі, хто зібрався в день свята у палаці спорту «Локомотив», отримали можливість спробувати свої сили у різних спортивних дисциплінах. Заступник міністра освіти і науки Роман Володимирович Греба привітав учасників і гостей спортивного свята та висловив сподівання, що спорт об’єднає і згуртує українців, а Україну зробить сильною і непереможною.

  У Міжнародний день студентського спорту офіційно стартувала Універсіада України – 2018/2019, яке проводиться один раз на два роки. Переможці цього спортивного форуму візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді – 2019, яку наступного літа прийматиме італійський Неаполь.

 

Курсанти Херсонської державної морської академії – переможці відбіркового турніру з настільного тенісу

   Із метою популяризації олімпійського виду спорту, підвищення фізичної культури та спортивної майстерності 18 вересня 2018 року в спортивній залі НК №1 ХДМА відбулися змагання із настільного тенісу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії.

   У відбірковому матчі І місце посів курсант Артем Безп'ятий (211 гр.), ІІ місцеОлександр Войташенко (113 гр.), ІІІ місцеАнатолій Полив'яний (114 гр.). Переможці змагань будуть представляти академію в обласній Універсіаді, що буде проводитися серед закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації.

   На відбірковий турнір до Херсонської державної морської академії завітала майстер спорту України з настільного тенісу Вероніка Соловйова. Вона провела майстер-клас і поділилася із курсантами секретами перемоги та фірмовими прийомами.

   Уболіваємо за нашу команду й очікуємо на блискучу перемогу!

 

Курсанти ХДМА – бронзові призери змагань із настільного тенісу

  20 вересня 2018 року у спортивному залі Херсонського національного технічного університету відбулися змагання з настільного тенісу серед команд юнаків вищих навчальних закладів III–ІV рівнів акредитації за Програмою змагань ХІV Універсіади Херсонської області на 2018–2019 навчальний рік.

   Команда Херсонської державної морської академії у складі Олега Вальо (133сп гр.), Артема Безп’ятого (211 гр.) та Олександра Войташенка (113 гр.) посіла ІІІ загальнокомандне місце.

  В особистому заліку курсантХДМА Олег Вальотеж здобув IІІ призове місце.

  Підготували команду до змагань із настільного тенісу голова спортивного клубу Богданова Аліна Олегівна та старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

  Вітаємо призерів змагань і бажаємо нових перемог та цікавих матчів!

 

У Херсонській державній морській академії – Олімпійський тиждень

   День фізичної культури і спорту вже давно став невід’ємною частиною життя херсонців.

   Із нагоди цього свята в ХДМА було організовано Олімпійський тиждень.

   У рамках заходу в актовій залі Херсонської державної морської академії 10 вересня 2018 року проведено Олімпійський урок, на який завітали представник Національного олімпійського комітету України в Херсонській області Кірсанов Сергій Федорович, майстер спорту України з веслування на байдарках, учасник чемпіонату Європи та світу 2018 року Олександр Зарубін і майстер спорту України з веслування на байдарках, учасниця чемпіонату Європи та світу 2018 року Олена Скворцова.

   Креативний захід організувала голова спортивного клубу ХДМА Богданова Аліна Олегівна. Майстер спорту з настільного тенісу, талановита спортсменка і досвідчений тренер Аліна Олегівна розповіла курсантам, що спорт – це можливість відновити й поліпшити здоров’я, але в той же час і надати відпочинок своєму розумові.

   Спортсмени-професіонали згадали свої перші кроки у професійному спорті, нелегкі й водночас цікаві будні, та порадили курсантам обов’язково займатися спортом, бо він не лише загартовує тіло і дух, а й допомагає долати усі життєві «шторми».

   В урочистій атмосфері курсанту Морського коледжу ХДМА Олександрові Зарубіну вручили посвідчення майстра спорту України, а командування академії подарувало юнакові за досягнення у спорті й наполегливість у навчанні комплект морської форми.

  Олімпійський урок для багатьох курсантів став відкриттям у дивовижний світ великого спорту.

 

Херсонська державна морська академія святкує День фізичної культури і спорту

   7–9 вересня 2018 рокув м. Херсоні за ініціативи обласної державної адміністрації у форматі відкритих тренувань і спортивних змагань відбувся фестиваль спорту. У заході, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, взяли участь курсанти і співробітники Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА.

    Справжня спортивна битва розгорілася на площі перед кінотеатром «Україна». За виступами учасників із цікавістю спостерігали херсонці. А курсанти, звичайно, вболівали за своїх. Шквалом оплесків підтримали вони завідувача відділення загальноосвітньої підготовки Морського коледжу ХДМА Пучкова Олександра Леонідовича. Його виступ справді вразив усіх. За 10 хвилин однією рукою із довільною зміною рук Олександр Леонідович 167 разів підняв гирю вагою 24 кг і посів ІІІ призове місце.

   Із нагоди Дня фізичної культури і спорту голову спортивного клубу ХДМА Богданову Аліну Олегівну та керівника фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Крамінського Андрія Івановича було нагороджено почесними грамотами управління з питань фізичної культури і спорту Херсонської обласної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Херсонщині.

   Дякуємо курсантам і співробітникам Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА за уміння «запалити» себе та інших на спортивні звершення!

 

Золотий призер чемпіонату України з веслування на байдарках Зарубін Олександр – гордість академії

  Дуже часто трапляється, що після вступу до закладу вищої освіти, юнаки та дівчата залишають професійний спорт. Не всім вдається поєднати  його з навчанням, тим паче, коли потрібно не тільки вчитися, а й дотримуватися  відповідних положень і правил морського навчального закладу. Під силу це лише наполегливим, завзятим і цілеспрямованим.

  Саме таким і є курсант Морського коледжу ХДМА Зарубін Олександр – капітан збірної команди України з веслування на байдарках.

   17–23 травня 2018 року в м. Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, на якому Олександр виборов 4 золоті медалі. Завдяки такому високому результату наш курсант увійшов до збірної команди України й буде представляти нашу країну  на чемпіонаті Європи та світу в 2018-му році.

  Розповісти про себе та свої плани на майбутнє Олександр прийшов зі своїм тренером Кірсановим Сергієм Федоровичем, срібним призером ХХІVОлімпійських ігор у Сеулі (1988 р.)дворазовим чемпіоном світу, заслуженим майстром спорту з веслування на байдарках.

  Ми пишаємося тим, що наші курсанти, здобуваючи цікавий, але складний фах морського спеціаліста, знаходять час і бажання для реалізації  своїх мрій і захоплень.

  Бажаємо Олександру блискуче виступити на європейському та світовому чемпіонатах і поповнити свій арсенал нагород олімпійським золотом!

 

Курсанти ХДМА – срібні призери обласних студентських спортивних ігор

  Збірні команди Херсонської державної морської академії протягом 2017–2018 навчального року брали активну участь у змаганнях за Програмою обласних студентських спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації.

  Курсанти та студенти ХДМА здобули велику кількість нагород і неодноразово підіймалися на п’єдестал. Свої досягнення наші спортсмени продемонстрували у різних видах спорту: І місце у змаганнях із легкоатлетичного кросу та легкої атлетики, ІІ місце у змаганнях із настільного тенісу й пляжного волейболу, ІІІ місце з шахів і баскетболу тощо.

  У рамках обласних студентських спортивних ігор за 2017–2018 н.р. курсанти академії вибороли друге підсумкове загальнокомандне місце, поступившись лише команді Херсонського державного університету.

  Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відзначило високий організаційний рівень, інтегральну підготовку й активну участь Херсонської державної морської академії в обласних студентських спортивних іграх.

  Перемоги та нагороди наших юнаків – це не лише самореалізація молоді й імідж навчального закладу. Це ще й свідчення того, що українська нація сильна духом і самодостатня, а значить, заслуговує на визнання й почесне місце на всеукраїнській та світовій спортивних аренах.

 

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля»

1 червня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» та Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст і селищ, у паркових зонах і на стадіонах відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля».

  Акцію на підтримку здорового способу життя та збереження довкілля підтримали студенти усіх закладів вищої освіти, технікумів (коледжів) і вищих професійних училищ обласних центрів.

  Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА теж взяли участь у загальнонаціональному спортивному забігу.

  Проведення масових спортивних заходів і залучення до цього молоді сприяє популяризації фізичної культури та спорту і є передумовою формування здорового майбутнього нашої нації.

  Після завершення легкоатлетичного забігу всіх учасників нагородили дипломами Національного олімпійського комітету України за підписом президента НОК Бубки Сергія Назаровича.

  Участь курсантів у заході організували голова спортивного клубу ХДМА Богданова Аліна Олегівна, керівник фізичного виховання МК ХДМА Крамінський Андрій Іванович, викладачі фізичного виховання МК ХДМА Кравченко Микола Федорович та Бондар Денис Валерійович.

 

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганнях із пляжного волейболу

  Пляжний волейбол – популярний вид спорту серед молоді, який потребує не лише загальної фізичної підготовки, а й універсальності, витривалості, швидкості та спритності.

16 травня 2018 року на кортах Херсонського міського пляжу «Гідропарк» відбулися змагання з пляжного волейболу серед команд навчальних закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації.

  У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 5 команд дівчат.

  Представники Херсонської державної морської академії Данило Василенко (111сп гр.) і Гліб Алфьоров (113 гр.) вибороли ІІ командне місце, поступившись лише студентам Херсонського державного університету.

  Команду до змагань підготували старший викладач кафедри фізичного виховання Саратовський Олександр Вікторович та голова спортивного клубу Богданова Аліна Олегівна.

  Вітаємо призерів змагань і бажаємо, щоб спорт був невід’ємною частиною життя кожного із нас!

 

У НК № 4 ХДМА відбулися змагання з міні-футболу серед мешканців екіпажу

Із 2 по 7 травня 2018 року в НК № 4 ХДМА відбулися змагання з міні-футболу серед курсантів, які мешкають у гуртожитку Екіпаж Херсонської державної морської академії.

Футбольний турнір тривав п’ять днів. І місце  та кубок переможця виборола команда факультету судноводіння ХДМА у складі Лубʼянова Дмитра (123гр.), Кардаша Олександра (144 гр.), Жорняка Станіслава (116 гр), Крамського Данила (115 гр.), Яцеленка Ростислава (124 гр.), Василенка Данила (113 гр.), Василенка Владислава (114 гр.),Зінченка Миколи (111 гр.) та Чикади Віктора (125 гр.).

ІІ місце посіла команда судномеханічного відділення Морського коледжу ХДМА у складі Федорова Віталія (К-235 гр.), Сліпого Марка (К-235 гр.), Руденка Андрія (К-215гр.), Зуєва Олександра (К-221 гр.), Скали Владислава (К-224 гр.), Чепурного Кирила (К-214 гр.), Задоя Євгенія (К-214 гр.) і Прудського Сергія (К-221 гр.).

ІІІ місце виборола команда факультету суднової енергетики ХДМА у складі Скири Романа (331 гр.), Ковальчука Олександра (231 гр.), Музиченка Євгена (241 гр.), Косоногова Дмитра (231 гр.), Вишатицького Юрія (231 гр.), Гуржія Артура (232 гр.)та Марченка Віталія (232 гр.).

Переможці і призери змагань отримали дипломи спортивного клубу ХДМА, футбольні м'ячі та солодкі подарунки – торти.

Організували та провели змагання спортивний клуб ХДМА, організаційно-стройовий відділ академії та комплекс фізичного виховання МК ХДМА.

Висловлюємо подяку за призи й солодкі подарунки профспілковій організації ХДМА та особисто її голові Лісовому Сергію Юрійовичу.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо нових перемог і звершень!

 

Курсанти Морського коледжу ХДМА посіли І загальнокомандне місце у змаганнях з легкої атлетики

  На стадіоні «Кристал» в місті Херсоні 22 березня 2018 року  відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед команд юнаків вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 н.р.

  Команда Морського коледжу ХДМА у складі Дениса Коновалова (К-115 гр.), Віталія Ангелова (К-122 гр.), Руслана Волошинова (К-123 гр.), Іллі Акацатова (К-124 гр.), Єгора Бондаренко (К-131 гр.), Микити Лянного (К-224 гр.), Владислава Чекардіна (К-233 гр.), Дмитра Кіріяки (К-234 МСЕУ гр.), Олександра Кравця (К-323 МЕО гр.) та Максима Довгіля (К-423 OB гр.) отримала І загальнокомандне місце і була нагороджена грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

  Надзвичайно вагомий внесок у спільну перемогу зробили курсанти, які продемонстрували найкращі показники.Руслан Волошинов – в естафетному бігу на 200 м та Дмитро Кіріяка – стрибках у довжину. ІІ місце посіла команда Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, ІІІ місце здобула команда Скадовського технікуму Херсонського державного аграрного університету.

  Підготували курсантів до змагань викладачі кафедри фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Бондар Денис Валерійович та Мальчик Сергій Вікторович.

  Вітаємо переможців змагань і бажаємо нових перемог!

 

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганнях з легкої атлетики в залік комплексної спартакіади

18 квітня 2018 року на стадіоні «Спартак» відбулися змагання з легкої атлетики в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії. У програмі були наступні види змагань: біг на 100 м, 200 м, 400 м та стрибки у довжину з розбігу.

  Із легкоатлетичного бігу на дистанції 100 м І місце виборов курсант Микита Бриль (123 гр.), ІІ місце – курсант Олександр Луцько (115 гр.), ІІІ місце – курсант Ігор Шайда (116 гр.).

  На дистанції 200 м І місце посів курсант Микита Бриль (123 гр.), ІІ місце – курсант Олексій Калюжний (126 гр.), ІІІ місце – курсант Ігор Шайда (116 гр.).

  На дистанції 400 м курсант Олег Озовський (116гр.) здобув І місце, курсант Ярослав Кузьома (115 гр.) – ІІ місце, курсант Роман Шепель (211 гр.) – ІІІ місце.

  У змаганнях зі стрибків наші курсанти теж посіли всі призові місця. В’ячеслав Козловець (222 гр.) – І місце, Антон Бурда (221 гр.) – ІІ місце, Максим Начовний (116 гр.) – ІІІ місце.

  Організували та провели змагання доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович і старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

  Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо у будь-якій життєвій ситуації бути переможцями й ніколи не втрачати спортивного азарту!

 

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь в обласних спортивних змаганнях з легкої атлетики

24 квітня 2018 року на стадіоні «Кристал» відбулися змагання з легкої атлетики за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 н.р. серед ЗВО ІІІ–IV рівнів акредитації.

   Команда Херсонської державної морської академії у складі Олександра Луцька (115 гр.), Олега Озовського (116 гр.), Ігоря Шайди (116 гр.), Микити Бриля (123 гр.), Руслана Ібрагімова (124 гр.), Олексія Калюжного (126 гр.), Антона Бурди (221 гр.), В’ячеслава Козловця (222 гр.), Олександра Поліщука (222 гр.), Ярослава Кузьоми (115 гр.), Богдана Шелудька (115 гр.), Максима Начовного (116 гр.), Олександра Суслова (211гр.), Романа Шепеля (211 гр.), Пауло Чернова (222 гр.), Олексія Хабрата (232 гр.) та Владислава Бондаренка (311 гр.) виборола І загальнокомандне місце.

  Високих результатів досягли наші курсанти і в особистому заліку.

  Руслан Ібрагімов здобув перемогу з легкоатлетичного бігу на дистанції 400 м.

  В’ячеслав Козловець посів І місце у змаганнях зі стрибків у довжину.

  Микита Бриль ІІ місце з бігу на дистанції 100 м.

  Курсанти Микита Бриль, Олексій Калюжний, Олександр Луцко та Ігор Шайда вибороли ІІ місце в естафеті.

  Антон Бурда посів третю сходинку в індивідуальних змаганнях зі стрибків у довжину.

  Підготували команду доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович і старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

  Вітаємо переможців та учасників змагань і бажаємо нових спортивних Олімпів!

 

У Херсонській державній морській академії проведена благодійна акція для допомоги дітям-сиротам

18 квітня 2018 року  в Херсонській державній морській академії за ініціативи курсантів та студентів була проведена ще одна благодійна акція по збору коштів для придбання спортивного інвентарю дітям-сиротам загальноосвітньої школи-інтернату I–IIIступенів ім. Т. Г. Шевченка Херсонської обласної ради.

  Долучилися до заходу і викладачі та працівники нашого навчального закладу. З подарунками і гарним настроєм поспішали курсанти ХДМАСтаніслав Жорняк (116 гр.), Руслан Ібрагімов (124 гр.), Віктор Демашкант (222 гр.), В’ячеслав Козловець (222 гр.), Олександр Поліщук (222 гр.) та Пауло Чернов (222 гр.) до вихованців інтернату.

  З непідробною радістю й з дитячою цікавістю розглядали школярі новенький універсальний проектор, щасливо стискаючи в руках ще пахучі шкіряні футбольні м’ячі. А далі на дітей чекав ще один приємний сюрприз. Курсанти не лише привезли подарунки, а й організували змагання з човникового бігу, стрибків у довжину, метання гранати, підтягування, рукоходу, перетягування канату та зіграли у товариський матч з футболу.

  Активну участь в організації заходу взяли курсанти, члени спортивного клубу Херсонської державної морської академії та голова спортивного клубу Богданова Аліна Олегівна.

  Дякуємо курсантам, які, незважаючи на власне життя, особисті захоплення й купу справ, знаходять час і бажання, щоб поділитися радістю, добром і теплотою своєї душі з чужими дітками.

 

У Херсонській державній морській академії відбувся традиційний турнір із баскетболу

   17–19 квітня 2018 року в спортивній залі НК №1 відбулися змагання з баскетболу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії.

 За перемогу у спортивному турнірі змагалися курсанти І–ІІ курсів ХДМА.

І місце посіла команда ІІ курсу факультету суднової енергетики у складі Олександра Поліщука (222 гр.), Андрія Приходька (222 гр.), В’ячеслава Козловця (222 гр.), Руслана Лукʼянова (222 гр.), Дмитра Гарника (222 гр.) і Станіслава Аршинова (221 гр.).

  Із юнацьким запалом і завзяттям на рівних із старшокурсниками боролися і курсанти І курсу.

  Тож і не дивно, що до турнірної таблиці переможців потрапили й наші першокурсники.

ІІ місце здобула команда І курсу факультету судноводіння у складі Сергія Гарди (111 гр.), Дениса Сидоренка (111 гр.), Олексія Попова (111 гр.), Олександра Лисенка (114 гр.), Владислава Василенка (114 гр.), Данила Василенка (113 гр.), Владислава Сирка (112 гр.) та Миколи Мельникова (111 гр.).

ІІІ місце– команда І курсу факультету суднової енергетики в складі Владислава Бондаренка (311 гр.), Станіслава Літусенка (211 гр.), Михайла Жилякова (212 гр.), Валерія Волинця (212 гр.) і Станіслава Реверука (211 гр.).

  Організували й провели змагання старші викладачі кафедри фізичного виховання Круглик Микола Іванович та Юськів Сергій Миколайович.

   Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо, щоб перемоги у спортивних турнірах стали стимулом для перемог і в професійній сфері!

 

Курсанти ХДМА посіли ІІІ загальнокомандне місце на змаганнях із баскетболу

27–29 березня 2018 року в спортивній залі Херсонського державного університету відбулися змагання з баскетболу за Програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року серед ВНЗ ІІІ–IVрівнів акредитації.

  Команда Херсонської державної морської академії у складі Олександра Поліщука (222 гр.), Дмитра Зубова (241 гр.), Станіслава Літусенка (211 гр.), Андрія Приходька (222 гр.), Володимира Денисова (153м гр.), Романа Курносика (124 гр.), Дмитра Приведи (122сп гр.) та Дмитра Папуша (133 гр.) посіла ІІІ загальнокомандне місце.

  Підготували команду старші викладачі кафедри фізичного виховання Юськів Сергій Миколайович і Круглик Микола Іванович.

  Вітаємо призерів змагань та бажаємо нових перемог і спортивних звершень!

 

Команда Морського коледжу ХДМА посіла І загальнокомандне місце у змаганнях із баскетболу

  У спортивній залі Херсонського національного технічного університету 22 березня 2018 року відбулися фінальні змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року.

  Команда Морського коледжу ХДМА у складі Гейбата Гаджиєва (К-125 гр.), Артема Крошка (К-132 гр.), Олега Цзю (К-132 гр.), Євгена Ішутіна (К-135 гр.), Максима Федотова (К-135 гр.), Кирила Чепурного (К-214 гр.), Валентина Котоянца (К-234 гр.), Данила Простомолотова (К-311 гр.) та Микити Кілячкова (К-331 гр.) виборола І загальнокомандне місце і була нагороджена грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

  Підготували команду до змагань викладачі кафедри фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Джиоєв Володимир Сергійович та Крамінський Андрій Іванович.

  Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо нових перемог і звершень!

 

Спортивно-масові заходи 2017 року

Команда Морського коледжу ХДМА посіла І почесне загальнокомандне місце у змаганнях із футболу

21 листопада 2017 року у спортивній залі Херсонського державного аграрного університету відбулися фінальні змагання з футболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року. Право взяти участь у цьому спортивному заході отримали курсанти Морського коледжу ХДМА, вихованці досвідчених викладачів фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Гладкого Сергія Ігоровича та Макаренка Ігоря Олеговича.

Команда у складі Максима Коротя (К111 гр.), Богдана Кулініча (К111 гр.), Олексія Луба (К113 гр.), Руслана Волошинова (К123 гр.), Олександра Пролазова (К121 гр.), Олександра Лозка (К124 гр.) Володимира Муравського (К126 гр.), Богдана Бєліка (К123 гр.), Артура Бабича (К321 гр.), Михайла Литвиненка (К4323 В), Віктора Рожка (К4323 В), Романа Цепенюка (К4323 В) та Максима Ковальчука (К4323 В) посіла І загальнокомандне місце й була нагороджена грамотою обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. ІІ місце посіла команда Новокаховського приладобудівного технікуму, ІІІ місце – команда Херсонського базового медичного коледжу.

Щиро вітаємо команду переможців і бажаємо їй успіхів у спортивних змаганнях та навчанні! 

 

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганнях із волейболу серед команд вищих навчальних закладів

Із 30 жовтня по 6 листопада 2017 року в спортивній залі НК №1 Херсонської державної морської академії проходили змагання з волейболу в залік комплексної спартакіади ХДМА.

І місце посіла збірна команда курсантів, які навчаються за скороченою програмою, ІІ місце – збірна команда курсантів ІІ курсу факультету суднової енергетики, ІІІ місце – збірна команда курсантів ІІ курсу факультету судноводіння.

Організували й провели змагання спортивний клуб ХДМА та викладачі кафедри фізичного виховання Саратовський Олександр Вікторович і Топал Віктор Володимирович.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо нових перемог і звершень!

 

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганнях із волейболу серед команд вищих навчальних закладів

  Відповідно до програми обласних студентських спортивних ігор  із 8 по 10 листопада 2017 року  в спортивній залі ДВНЗ «Херсонський аграрний університет» проходили змагання з волейболу серед ВНЗ ІІІIVрівнів акредитації.

  Команда Херсонської державної морської академії у складі: Андрія Леоненка (114 гр.), Вадима Зеленого (115 гр.), Данила Василенка (111сп гр.), Віктора Куца (222 гр.), В’ячеслава Козловця (222 гр.), Артема Ткачова (222сп гр.), Віталія Савенка (233сп гр.) , Олексія Сороки (321сп гр.), Олександра Шелофаста (321сп гр.) посіла Vмісце.

  Підготували команду до змагань спортивний клуб ХДМА та викладачі кафедри фізичного виховання Саратовський Олександр Вікторович і Топал Віктор Володимирович.

  Дякуємо учасникам змагань за жагу до перемоги та бажаємо нових перемог і звершень!

 

На базі ХДМА проведено змагання з морського багатоборства серед учнів міста

  Відповідно до плану роботи з організації профорієнтації в Херсонській державній морській академії на 2017–2018 навчальний рік і згідно з Угодою про співпрацю між ХДМА та Херсонським дитячо-юнацьким клубом моряків і річковиків з флотилією 24–26 жовтня 2017 року  на базі ХДМА проведено міські змагання з морського багатоборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Херсона.

  У відбіркових турах  спортивних змагань узяли участь 35 команд (175 учнів).

  За звання найсильнішої команди школярі змагалися у 5-ти конкурсах: «Візитівка команди», «Емблема команди», «Одягання рятувального жилета», «В’язання морських вузлів», «Стрибки у довжину з місця», «Перетягування канату».

  До фіналу змагань вийшло 11 команд (ЗНЗ № 46, 26, 57, 17, 56, 44, 30, 37, 50, 53, гімназія №3).

  Щиро вітаємо майбутніх моряків, бажаємо їм подальших перемог і звершень!

 

Олімпійський тиждень у Херсонській державній морській академії

Із 19 по 26 вересня 2017 року в Херсонській державній морській академії пройшов Олімпійський тиждень, у рамках якого відбулася зустріч курсантів факультету суднової енергетики з майстром спорту України з тайського боксу, чемпіоном Європи та світу Владиславом Микитасем. У ході цієї зустрічі в спортивному залі проходила фотовиставка «Олімпійські ігри», «Олімпійські чемпіони України».

  Наприкінці тижня відбулися командні змагання з настільного тенісу між навчальними закладами м. Херсона, які готують морських фахівців. За перше місце змагалися 5 команд: команда Херсонської державної морської академії, команда Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. Макарова, 2 команди Морського коледжу ХДМА та команда Професійно-морського ліцею ХДМА.

  Усі учасники показали високий рівень підготовки та волю до перемоги. Переможцем змагань стала команда Морського коледжу ХДМА у складі курсантів Едуарда Морозова (К232 гр.) і Дмитра Баранова (К332 гр.), ІІ місце посіла друга команда МК ХДМА у складі курсантів Тараса Петрука (К313 гр.) і Нікіти Менисенка (К123 гр.), ІІІ місце посіла команда Херсонської державної морської академії у складі курсантів Івана Гусінцева (151М гр.) і Максима Чайковського (311 гр.).

  Вітаємо переможців та призерів змагань із настільного тенісу. Бажаємо нових перемог і звершень!

 

Міжнародний день студентського спорту в Херсонській державній морській академії

  Щороку 20 вересня за рішенням Генеральної асамблеї ЮНЕСКО відзначається День студентського спорту. Херсонська державна морська академія не залишилася осторонь і взяла участь у заході.

  Розпочався День студентського спорту флешмобом, учасниками якого стали курсанти ІІ курсу факультету суднової енергетики ХДМА.

  Спортивний клуб ХДМА спільно з кафедрою фізичного виховання академії провели зустріч і майстер–клас із майстрами спорту України з настільного тенісу Юлією Синициною та Юлією Федоровою. Під час цих заходів курсанти мали можливість випробувати свої сили у поєдинках із майстрами спорту.

  Цього ж дня відбулися змагання з настільного тенісу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії.

  За результатами змагань І місце посів курсант 151-ї м групи, кандидат у майстри спорту Іван Гусінцев, ІІ місце – курсант 221-ї групи Даніїл Мартишевський, ІІІ місце – курсант 222-ї групи В’ячеслав Козловець.

  Суддею змагань виступила голова спортивного клубу ХДМА, майстер спорту України з настільного тенісу Богданова А. О.

  Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо їм нових перемог!

 

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у змаганнях із пляжного волейболу

  Спортивне життя сонячного таврійського краю завжди вражає своїми здобутками і розмаїттям.

   12 травня 2017 року на волейбольних майданчиках м. Херсона, розташованих на Херсонському міському пляжі «Гідропарк», відбулися змагання із пляжного волейболу серед команд юнаків і дівчат вищих навчальних закладів III–ІVрівнів акредитації за Програмою XIIIобласної Універсіади 2016–2017 навчального року.

   Активну участь у літньому спортивному турнірі взяла ХДМА.

   Команда Херсонської державної морської академії у складі   Максима Колесника(143 гр.), В'ячеслава Козловця(211 гр.) та Віктора Куца (211 гр.) гідно виступила, проте не змогла завоювати місце на п’єдесталі.

  Наші курсанти не засмутилися, бо найважливіше – не перемога, а бажання достойно представити свій навчальний заклад і себе особисто.

  Організували та провели турнір із пляжного волейболу старші викладачі кафедри фізичного виховання Юськів Сергій Миколайович і Саратовський Олександр Вікторович.

  Щиро вітаємо учасників змагань і бажаємо, щоб їхнє спортивне життя завжди було яскравим і насиченим!

 

Курсанти Морського коледжу ХДМА посіли І місце у змаганнях із пляжного волейболу

  Спорт уже давно став невід’ємною частиною життя юнаків і дівчат Херсонщини. Тож і не дивно, що саме на території південного регіону відбувається дуже велика кількість різноманітних спортивних заходів.

   Так, 11 травня 2017 року у м. Херсоні, на волейбольних майданчиках, розташованих на Херсонському міському пляжі «Гідропарк», були проведені змагання з пляжного волейболу серед коледжів і технікумів за програмою ХІІІ обласної Універсіади 2016–2017 навчального року, в яких взяли участь команди ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

  Морський коледж ХДМА на спортивному турнірі представляла команда курсантів у складі Коротаєва Нікіти (К115 гр.) та Олефіренка Антона (К214гр.), які посіли І загальнокомандне місце.

  Для Херсонської державної морської академії кожна перемога наших юнаків (а їхня кількість щороку збільшується!) – це гордість і стимул рухатися вперед, до нових перемог.

   Підготували команду керівники спортивної секції з пляжного волейболу, викладачі МК ХДМА Сапронов Станіслав Євгенович та  Мальчик Сергій Вікторович.

  Щиро вітаємо юнаків із перемогою і бажаємо їм нових спортивних трофеїв!

 

Команда Морського коледжу ХДМА посіла І місце в обласній Універсіаді з легкої атлетики!

    27 квітня 2017 року на стадіоні «Кристал» у змагання з легкої атлетики серед команд вищих навчальних закладів I–IІ рівнів акредитації за Програмою XIII обласної Універсіади 2016–2017 навчального року команда Морського коледжу ХДМА посіла I місце і була нагороджена Грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  В особистому заліку відзначилися наступні курсанти та студенти Морського коледжу ХДМА:

  •  Руслан Волошинов I місце (біг на 100 м та естафета 4 x 100 м;
  •  Олексій СаригінI місце (біг на 200 м та естафета 4 x 100 м);
  •  Дмитро Кіріяка – I місце (стрибки у довжину та естафета 4 x 100 м);
  •  Олексій ЯрчукI місце (естафета 4 x 100 м та ІІ місце стрибки в довжину);
  •  Анатолій Кушнірук  – II місце (біг на 800 м);
  •  Іван БелкаIII місце (біг на 200 м);
  •  Віталій АнгеловIII місце (біг на 400 м);
  •  Ілля АкацатовIII місце (біг на 800 м).

  До складу збірної команди МК ХДМА також увійшли Артем Д’яконець (К115 гр.) і Станіслав Кебаб (К333-МЕО гр.).

  Команду Морського коледжу ХДМА до змагань підготували викладачі фізичного виховання Бондар Денис Валерійович, Крамінський Андрій Іванович, Мальчик Сергій Вікторович.

  Вітаємо переможців і призерів змагань! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та спортивній діяльності!

 

Команда ХДМА посіла ІІ місце в обласній Універсіаді з легкої атлетики!

   27 квітня 2017 року на стадіоні «Кристал» відбулися змагання з легкої атлетики серед команд вищих навчальних закладів IIIIVрівнів акредитації за Програмою XIIIобласної Універсіади 2016–2017 навчального року.

   Херсонську державну морську академію представила команда у складі курсантів Даніїла Генерала (222 гр.), Микити Кравченка (222 гр.), Владислава Бичкова (222 гр.), Олексія Хабрата (222 гр.), Олександра Поліщука (212 гр.), В’ячеслава Козловеця (212 гр.), Ігоря Стафідова (211 гр.), Антона Бурди (211 гр.), Дмитра Кривопускова (321 гр.), Олександра Ковальчука (221гр.), Володимира Бузиля (153 гр.), Павла Гладкого (232 гр.), Пауло Алешандре Чернова (212 гр.), Армена Тигряна (122 гр.), Руслана Ібрагімова (114 гр.), Руслана Серпинського (115 гр.).

  Наші курсанти посіли II загальнокомандне місце і були нагороджені Грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  У змаганнях з бігу на дистанцію 400 м в особистому заліку курсант Ібрагімов Руслан (114 гр.) зайняв IIмісце, а курсант Армен Тигрян (122 гр.) зі стрибків у довжину з розбігу посів IIIмісце.

  Підготували команду доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович і старший викладач Свирида Валерій Степанович.

  Щиро вітаємо хлопців і викладачів з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень!

 

Команда Херсонської державної морської академії посіла І місце в обласній Універсіаді з футболу!

   Із 11 по 14 квітня 2017 року відбулася серія футбольних матчівза Програмою XIII обласної Універсіади 2016–2017 навчального року.

  У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів м. Херсона, серед яких своєю зібраністю та командним духом виділялася збірна Херсонської державної морської академії.

   Проводився турнір на оновленому футбольному полі зі штучним покриттям. Учасники змагань сподівалися, що за таких умов легко стати чемпіоном. Та перемагають завжди тільки найсильніші.

  Тож і не дивно, що до фіналу вийшли дві найкращі команди – збірні Херсонської державної морської академії та Херсонської філії Національного університету кораблебудування.

  Футбольна команда ХДМА грала впевнено та професійно, тому і закінчився перший тайм результативно – наші курсанти забили гол у ворота суперника.

  Збірна ХФ НУК намагалася відігратися у другому таймі. Та наші футболісти міцно тримали оборону до кінця гри. Супернику так і не вдалося забити жодного м’яча у ворота курсантів.

  Переможцем змагань із футболу за Програмою ХІІІ обласної Універсіади 2016-2017 навчального року беззаперечно стала команда Херсонської державної морської академії. Наша футбольна збірна заслуженопосіла І почесне місце.

  Виступала команда ХДМА у складі Владислава Лепехи (123 гр.), Ігоря Суровенниого (211 гр.), Ігоря Стафідова (211 гр.), Антона Бурди (211 гр.), Віктора Демешкана (212 гр.), Пауло Чернова (212 гр.), Дмитра Папуша (123 гр.), Дмитра Зоголя (123 гр.), Ігоря Бутрія (123 гр.), Віктора Лелеченка (123 гр.), Вадима Хаписова (116 гр.), Костянтина Афанасіаді (116 гр.), Владислава Синицького (115 гр.), Олексія Калюжного (116 гр.), Віталія Долгова (331 гр.), Максима Прущака (123 гр.) та  Закарія Халаїдзе (116 гр.).

  Підготував збірну ХДМА асистент кафедри фізичного виховання Хоменко Владислав Вікторович.

 Вітаємо наших футболістів і тренера з перемогою! Бажаємо завжди яскраво горіти на футбольному небосхилі!

 

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у змаганнях із баскетболу

  Із 04 по 06 квітня 2017 рокуу спортивному залі Херсонського державного університету відбулися змагання з баскетболу серед команд вищих навчальних закладів IIIIVрівнів акредитації за програмою XIII обласної Універсіади 2016–2017 навчального року.

  Херсонську державну морську академію представляла команда у складі Микити Скрябіна (143 гр.), Сергія Горбенка (132 гр.), Руслана Нагієва (121 гр.), Олександра Поліщука (212 гр.), Олександра Гаврилюка (141гр.), Романа Курносика (114 гр.), Володимира Кравчука (114 гр.), Андрія Приходька (212 гр.) та Володимира Денисова (141 гр.). Для перемоги у баскетбольному поєдинку завжди потрібна добра спортивна підготовка і командний дух. Наші курсанти, маючи все це у своєму арсеналі, мужньо боролися із супротивником.

  У підсумку вони посіли почесне III загальнокомандне місце.

  Підготували баскетбольну команду старші викладачі Херсонської державної морської академії кафедри фізичного виховання Круглик М. І. та Юськів С. М.

  Щиро вітаємо учасників обласної Універсіади і бажаємо їм нових спортивних перемог!

 

У Морському коледжі ХДМА проведено змагання з настільного тенісу

  Із 27 березня по 04 квітня 2017 року відбулася серія змагань із міні-футболу між мешканцями Екіпажу Херсонської державної морської академії та її структурних підрозділів.

  У турнірі взяли участь 5 команд по 10 курсантів у кожній. Гра дуже сподобалася і глядачам, і учасникам, адже «поганяти м’яча» мешканці Екіпажу полюбляють щодня.

 

  У підсумку призові місця були розподілені наступним чином:

І місце– команда факультету судноводіння (ІІ поверх Екіпажу);

ІІ місце– команда СМВ та ЕМВ Морського коледжу (ІV поверх Екіпажу);

ІІІ місце– команда факультету суднової енергетики (V поверх Екіпажу);

ІV місце– команда СВВ Морського коледжу (ІІІ поверх Екіпажу);

V місце– команда іноземних студентів (V поверх Екіпажу).

  Усі команди, що брали участь у змаганнях, отримали у подарунок солодкі призи, а команда-переможець – кубок. Кращим форвардом турніру став курсант факультету судноводіння Василь Кравчук (121 гр.). У подарунок за яскраву професійну гру він отримав футбольний м’яч.

  Особовий склад курсантів висловлює подяку організаторам турніру та Первинній профспілковій організації ХДМА і Лісовому С. Ю. за підтримку у проведенні змагань.

  Футбольним командам ми бажаємо нових цікавих матчів!

 

У Морському коледжі ХДМА проведено змагання з настільного тенісу

  Із 20 по 22 березня 2017 року на відділенні загальноосвітньої підготовки Морського коледжу ХДМА були проведені змагання з настільного тенісу, присвячені 73-й річниці визволення м. Херсона від німецько-фашистських загарбників.

  Змагання проводилися у спортивному залі навчального корпусу № 4 МК ХДМА. Повболівати за своїх одногрупників прийшло чимало курсантів і студентів нашого навчального закладу. Багато хто з них теж загорівся бажанням займатися таким цікавим та корисним видом спорту. Не менш захопливо було й спостерігати за грою учасників турніру.

  У чесній і нелегкій боротьбі І місце посіли курсанти групи К113 Нікіта Менисенко, Назар Сухов та Артем Усеінов, ІІ місце – студенти групи К214 МСЕУ Артем Філатов і Руслан Москаленко, на ІІІ місці – курсанти групи К115 Нікіта Коротаєв та Євгеній Сінькевич.

  Організували й провели змагання викладачі фізичного виховання МК ХДМА Кравченко М. Ф., Боков О. І., Макаренко І. О., Бондар Д. В., Мальчик С. В., Бережна Н. В.

  Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях!

 

Спортивно-масові заходи 2016 року

  З 22.02 по 03.03.2016 року у спортивній залі навчального корпусу 1 проведена першість академії з волейболу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії. В змаганнях прийняли участь команди першого та другого курсів.

  Перше місце виборола команда групи  124, склад команди: Горгуленко Максим, Кардаш Олександр, Савенко Олексій, Біленький Денис, Гомон Антон, Пятак Олексій, Культенко Станіслав, Коковінець Радіон, Іванов Сергій.

   Друге місце виборола команда групи 221, склад команди : Касатов Андрій, Журба Владислав, Крівопусков Дмитро, Скира Роман, Санюк Віталій, Витвицький Володимир, Попозогло Андрій, Звагольський Владислав, Бабець Дмитро.

   Третє місце зайняла команда групи 121, склад команди : Панасюк Артем, Сліпченко Максим, Кожин Олег, Городков Владислав, Горбенко Олексій, Сердюк Микита, Марков Вячеслав.

   Першість академії з волейболу організували та провели старші викладачі кафедри фізичного виховання Саратовський Олександр Вікторович, Круглик Микола Іванович, Топал Віктор Володимирович. 


Першість академії з волейболу

 

З 18.04 по 16.05.2016 року на стадіоні «Спартак» проведена першість академії з міні-футболу  в залік комплексної спартакіади академії. В змаганнях прийняли участь 6 команд першого та другого курсу.

Першість академії з міні-футболу

  Перше місце виборола команда групи 113, склад команди : Лепеха Влад, Солдатський Влад, Прущак Максим, Папуш Дмитро, Зоголь Дмитро, Бондаренко Антон, Бугрій Ігор.

  Друге місце виборола команда групи 321, склад команди : Сисоєв Ілля, Сисоєв Микита, Курянінов Андрій, Скорік Анатолій, Білий Констянтин, Долгов Віталій.

  Третє місце зайняла команда групи 111, склад команди : Белашев Володимир, Дудник Владислав, Дєдков Родіон, Дашкевський Артемій, Каратєєв Гліб, Кравчук Василь, Ігнатьєв Олексій, Лянсберг Артем.   

  Організували та провели першість академії з міні-футболу старші викладачі кафедри фізичного виховання Топал Віктор Володимирович, Саратовський Олександр Вікторович.


  З 8.05 по 01.06.2016 року у спортивній залі навчального корпусу 1 проведена першість академії з баскетболу в залік комплексної спартакіади морської академії. В змаганнях прийняли участь команди перших та 3-х курсів академії.

   Перше місце виборола команда третього курсу факультету судноводіння склад команди: Денисов Володимир, Коломієць Іван, Гаврилюк Олександр, Скрябін Микита, Кубік Владислав.

   Друге місце виборола команда другого курсу факультету суднової енергетики, склад команди: Зубов Дмитро, Глушко Олександр, Князютенков Костянтин, Недорубан Остап.

   Третє місце  зайняла команда другого курсу факультету судноводіння, склад команди: Сорочинський Сергій, Комаров Едуард, Бронніков Євген, Сазонов Валерій, Горбенко Сергій, Горбенко Олексій.

   Організували та провели першість академії з баскетболу старші викладачі кафедри фізичного виховання Круглик Микола Іванович, Саратовський Олександр Вікторович.


Першість академії з баскетболу


  На водній станції з 02 – 24.09. 2016 р. були проведені змагання з плавання присвячені Дню фізкультурника в залік комплексної спартакіади академії. Учасники цих змагань курсанти першого курсу.

  Переможці та призери змагань: м. – Вербовецький М.А. 111гр., Димокуров Д.І. 111гр., Синько В.В. 112 гр. II м. – Касатов А.І. 311гр. III м.– Іваницький М.В. 111гр., Токіой О.О. 212 гр.


Змагання з плавання


Змагання з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації

збірна команда ХДМА з легкої атлетики

28 квітня 2015 року на стадіоні «Кристал» відбулися змагання з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації за програмою XII Універсіади Херсонської області 2014-2015 навчального року.

Команду Херсонської державної морської академії представили курсанти:

1. Запорожець Артем (134 гр.) – I місце (стрибки у довжину);

2. Глушко Олександр (221 гр.) – I місце (біг на 100 м), I місце естафета 4х100 м;

3. Крилов Дмитро (143 гр.) – I місце ( естафета 4х100 м.), III місце біг на 100 м;

4. Павлович Дмитро (222 гр.) – I місце естафета 4х100 м;

5. Заверюха Олександр (221 гр.) – I місце (естафета 4х100 м);

6. Желнаков Дмитро (124 гр.) – I місце (біг на 400 м);

7. Костяєв Сергій (131 гр.) – III місце (біг на 400 м);

8.Колесник Денис (131 гр.);

9.Огаренко Володимир (222 гр.);

10.Гладкий Павло (211 гр.);

11.Мельников Євген (232 гр.);

12.Жбанков Юрій (124 гр.);

13.Журавко Вадим (124 гр.).

Підготували команду доцент кафедри фізичного виховання ХДМА Гузар Віктор Миколайович і старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

забіг на 100 м.

Нагородження переможця з бігу на 100 м.

Огаренко Володимир
біг на 400 м.

Переможець у стрибках в довжину
Запорожець Артем

Команда Херсонської державної морської академії взяла участь у змаганнях з баскетболу

17–19 березня 2015 року у спортивній залі Херсонського державного університету відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівня акредитації за програмою XII обласної Універсіади 2014–2015 навчального року.

Херсонську державну морську академію представила команда у складі Святослава Хрипченка (351 гр.), Микити Скрябіна (122 гр.), Володимира Денисова (122 гр.) Олександра Гаврилюка (122 гр.), Івана Коломійця (122 гр.), Дмитра Зубова (211 гр.), Олександра Торопчина (124 гр.), Сергія Клевака (232 гр.), Євгена Мітіна (121 гр.).

Підготував команду старший викладач кафедри фізичного виховання Круглик Микола Іванович.

Щиро дякуємо курсантам за активну участь у змаганнях!

Боротьба на дистанції

У I семестрі 2014-2015 навчального року команди ХДМА взяли участь в XII Універсіаді Херсонської області серед вищих учбових закладів III - IV рівня акредитації.

9 жовтня 2014 року в парковій зоні Херсонського державного університету відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. Херсонську державну морську академію представила команда у складі Олександра Глушка, Павла Гладкого, Даніеля Чаїха, Сонгме Сонва (всі 211 гр.), Андрія Бруда (311 сп), Дмитра Желнакова (124 гр.), Вадима Журавка (113 гр.), Максима Медвідя (114 гр.).

Готували команду до змагань серед ВНЗ доцент кафедри фізичного виховання ХДМА Гузар Віктор Миколайович і старший викладач кафедри Свирида Валерій Степанович.

Цьому заходу передували змагання з кросу серед груп і факультетів академії.

Старт

16 жовтня 2014 року у спортивній залі Херсонського національного технічного університету відбулися змагання з настільного тенісу. Команда Херсонської державної морської академії у складі курсантів Олександра Худенка (252 з гр.) і Івана Гусинцева (112 сп) виборола I місце.

Приємно відзначити, що в особовому заліку I місце посів майстер спорту Олександр Худенко, II місце - кандидат у майстри спорту Іван Гусінцев.

Підготувала команду ХДМА майстер спорту Богданова Аліна Олегівна.

Щиро вітаємо учасників змагань по настільному тенісу і бажаємо їм подальших спортивних успіхів.

Олександр Худенко

Іван Гусінцев

Знову перші

Збірна команда ХДМА з волейболу

11-12 листопада 2014 року у спортивній залі Херсонського державного аграрного університету відбулися змагання з волейболу. Гідність ХДМА захищала команда у складі Дмитра Антонюка (241 гр.), Олексія Катуніна (311 сп гр.), Андрія Полякова (222 гр.), Максима Колесника (122 гр.), Максима Сліпченка (112 гр.), Олександра Кардаша (114 гр.), Сергія Хітуна (113 гр.), Володимира Колесникова (123 гр.), Миколи Браїло (аспірантура).

Підготував команду до змагань старший викладач кафедри фізичного виховання Саратовський Олександр Вікторович.

Йде тренування


27 листопада 2014 року в ДЮКФП №4 м. Херсона відбулися змагання з шахів. Херсонську державну морську академію на них представив курсант Сергій Юрченко (111 гр.)

Згідно з угодою про співпрацю між Херсонською державною морською академією та Херсонським дитячо-юнацьким клубом моряків і річковиків з 07 по 11 листопада 2014 на базі академії проведено міські змагання з морського багатоборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Юні моряки змагалися у наступних спортивних вправах: стрибках в довжину з місця і перетягуванні канату.

Спортивний клуб академії надавав допомогу в проведенні і суддівстві цих заходів.

Запекла боротьба

Урочисте відкриття