Транспорт-2017

Транспорт-2017

21 – 22 вересня 2017 року у Херсонській державній морській академії відбудеться   1-ша Міжнародна науково-технічна конференція (заочна)
«Транспорт: Механічна інженерія, експлуатація, матеріалознавство» 
(Транспорт-2017)       

   Міжнародна науково-технічна конференція «Транспорт: механічна інженерія, експлуатація, матеріалознавство»присвячена обговоренню сучасних досягнень в області механічного, промислового та транспортного інжинірингу, проводиться щорічно. Конференція організовується з метою підтримки міждисциплінарної дискусії і публікації результатів науково-дослідних робіт, узагальнюючих дослідження в технічних галузях знань у вищих учбових закладах, науково-дослідних інститутах, великих промислових підприємствах, науково-виробничих об'єднаннях України, а також зарубіжних авторів, і результатів досліджень, виконаних за особистою ініціативою авторів.

   Метою конференції є обмін інформацією, обговорення проблем і встановлення співпраці у галузі експлуатації, розробки, виробництва та досліджень у транспортній галузі, а також сприяння інформуванню учених і практиків про найбільш перспективні напрями досліджень і досягнення у галузі експлуатації, обслуговування та ремонту засобів транспорту, а також механічної інженерії та матеріалознавства.

Напрямки роботи конференції (секції):

  1. Інноваційні технології механічної інженерії, енергоресурсозбереження і машинобудування при проектуванні, дослідженні та виробництві нових транспортних засобів.
  2. Сучасні підходи до експлуатації, ремонту, монтажу та моделювання у техніці.
  3. Нові матеріали та технології при проектуванні та експлуатації транспортних засобів.
  4. Сучасні напрями компетентнісного підходу до підготовки спеціалістів транспортної галузі.

Мови конференції

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Вчений секретар конференції:

Блах Ігор Володимирович, начальник відділу технічної інформації ХДМА,

Тел. моб.: 066-761-76-74, nauka_ksma@ukr.net

Технічний секретар:

Браїло Микола Володимирович, доц. кафедри ТТ. Тел. моб.: 066-736-60-99.