Наукові напрями

Наукові напрями

Відповідно до наказу МОНмолодьспорт України № 535 від 07.06.2011 р. до переліку пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і розробок Херсонської державної морської академії включено:

  • Фундаментальні проблеми сучасного матеріалознавства;
  • Фундаментальні дослідження з актуальних проблем суспільних та гуманітарних наук;
  • Технології використання нових видів палива, скидних енергоресурсів, відновлюваних та альтернативних джерел енергії. Теплонасосні технології;
  • Створення та застосування технологій отримання, зварювання, з’єднання та оброблення конструкційних, функціональних і композиційних матеріалів;
  • Найважливіші проблеми фізико математичних і технічних наук.

Всі науково дослідні роботи, які виконуються в академії, мають інноваційний характер, конкурентоспроможні і мають важливе значення для практичного застосування на суднах річкового та морського флоту держави.

Історична довідка

Історична довідка

«7 лютого 1834 в Херсоні за царським Указом засновується училище торгового мореплавання. Заснований навчальний заклад мав своєю метою готувати штурманів і шкіперів для приватних купецьких морехідних суден, а також будівельників комерційних суден. Вихованці училища утримуються за рахунок казни і за свій рахунок (т. зв. Пансіонером). До того ж до слухання лекцій допускалися т. зв. «Однорічника», зі своїми навчальними посібниками». (За архівними матеріалами).

Не...

далі