ХДМА - лідер морської освіти

ХДМА - лідер морської освіти

  З метою формування єдиного освітнього простору в Україні, залучення суспільного інтересу до морської освіти та презентації впровадження інноваційних досягнень Херсонської державної морської академії в освітній сфері, прийняли участь:

№ з/п

Назва заходу

Дата та місце

проведення

Організатори

проведення

 

Результати участі

1.

Міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків»

10-11 травня

2018 року,

(Морський вокзал Одеського морського торговельного порту)

Одеська національна морська академія і виставковий центр «Одеський дім»

 Диплом учасника міжнародного форуму

2.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра»

19-21 квітня

2018 року,

м. Київ

Український дім

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та товариство «Знання» України

Почесне звання «Лідер вищої освіти України», «Гран-Прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу»

3.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра»

16-19 листопада

2017 року,

м. Київ

Український дім

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та товариство «Знання» України

Почесне звання «Лідер вищої освіти України», «Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

4.

IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24-26 жовтня

2017 року,

м. Київ

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

Золота медаль у номінації «Інтеграція змісту освіти, як світова тенденція розвитку освітніх технологій»

Диплом «За активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу»

5.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра»

17-19 листопада

2016 року,

м. Київ

МОН України, Національна академія педнаук України та товариство «Знання» України

Почесне звання «Лідер вищої освіти України», «Гран-Прі у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи»

6.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та  Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016»

 

25–27 жовтня

2016 року,

м. Київ

МОН України, Національна академія педнаук України та  компанія «Виставковий світ»

Переможці

національного конкурсу «Електронний освітній ресурс». Видатні науково-практичні досягнення в освіті за навчально-методичний комплекс«Актуальність формування інформаційної компетентності при вивченні спеціальних тем вищої математики», (науково-методична розробка - Спичак Тетяни Сергіївни, к.п.н., доцента кафедри природничо-наукової підготовки ХДМА), Диплом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» (наукова розробка Проценка Владислава Олександровича, к.т.н., доцента кафедри механічної інженерії та загально-професійної підготовки).

ХДМА відзначено Дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності та Подяка ректору Ходаковському В.Ф. за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу.

7.

 Міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків»

20-21 квітня 2016 року,

м. Одеса

Одеська національна морська академія і виставковий центр «Одеський дім»

Диплом учасника міжнародного форуму

8.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра»

14-16 квітня 2016 року,

м. Київ

МОН України, Національна академія педнаук України та товариство «Знання»України

Почесне звання «Лідер вищої освіти України», «Гран-Прі у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу»

9.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»

17-19 березня

2016 року,

м. Київ

 

МОН України, Національна академія педнаук України та  компанія «Виставковий світ»

Золота медаль у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти»

Диплом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір»

10.

 

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2015»

12-14 листопада 2015 року, м. Київ

МОН України, Національна академія педнаук України та товариство «Знання»України

Почесне звання «Лідер вищої освіти України»,

«Гран-Прі» у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»

Гран – Прі «Лідер вищої освіти України» та золотою медаллю в Херсонській області удостоєна лише Херсонська державна морська академія

   У березні 2017 року відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Пята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс та конкурси з 9-ти тематичних номінацій. Для участі подано 718 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Інституту педагогіки, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Університету менеджменту освіти, Інституту спеціальної педагогіки та Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

  За результатами рейтингових виставкових конкурсів Херсонська державна морська академія отримала Гран-Прі «Лідер вищої освіти України».

  Переможцям конкурсів з тематичних номінацій віце-президент Національної академії педагогічних наук України Гуржій Андрій Миколайович, директор компанії «Виставковий Світ» Рудько Світлана Володимирівна та виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ» Сокол Віталій Васильович вручили золоті, срібні та бронзові медалі.

  Приємно відзначити, що в Херсонській області золотою медаллю нагородили лише Херсонську державну морську академію.

  Ми пишаємося тим, що наш навчальний заклад під керівництвом ректора, професора Ходаковського Володимира Федоровича є найкращим стартовим майданчиком для фахівців морської галузі та беззаперечним лідером на освітніх просторах Півдня України!


Херсонська державна морська академія взяла участь у міжнародних виставках

    16–18 березня 2017 рокув Київському палаці дітей та юнацтва відбулисяVIІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2017» і International exhibition «World Edu– 2017»,організаторами яких виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

  Виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» стала широкомасштабним заходом, що об’єднав світову спільноту науковців і продемонстрував найрізноманітніші інновації, які ставлять вітчизняну освітню галузь на один рівень з кращими досягненнями у професійній сфері. Цього року у ньому взяли участь понад 750 навчальних закладів з України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Франції, США, Австрії, Німеччини, Чехії та Молдови.

  У рамках виставки пройшли науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, де обговорювалися перспективи інтеграції національної освіти у міжнародний простір, запровадження новітніх інформаційних засобів навчання й Інтернет-технологій в освітню галузь для підвищення якості знань.

  Херсонську державну морську академію представляли завідувач навчально-методичного відділу, відповідальний секретар приймальної комісії ХДМА Черненко Валентина Володимирівна, фахівець навчально-методичного відділу, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марченко Ірина Віталіївна, курсанти 221 групифакультету суднової енергетики Юрій Вишатицький та Ігор Костюк.

  Переможцем рейтингового виставкового конкурсу стала Херсонська державна морська академія. Наш навчальний заклад отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти», Золоту медаль у номінації «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів» і Диплом «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

  На виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» було відзначено ректора ХДМА Ходаковського Володимира Федоровича Почесною грамотою «За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти».

 

ХХVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015»

16–18 квітня 2015 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася ХХVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015».

Організатором виставки виступило Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Цього року взяли участь понад 30 навчальних закладів та освітніх організацій із Австрії, Великої Британії, Греції, Естонії, Ізраїлю, Канади, Кіпру, Латвії, Польщі, Німеччини, Туреччини та Чехії.

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з презентаціями вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжними програмами, програмами обміну студентами та учнями; вивчали досвід співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді. На семінарах та «круглих столах» обговорювали питання подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти. Майбутні абітурієнти дізналися про умови вступу до національних та закордонних навчальних закладів.

Херсонська державна морська академія була представлена делегацією у складі завідувача навчально-методичного відділу, відповідального секретаря приймальної комісії Валентини Володимирівни Черненко, фахівця навчально-методичного відділу, заступника відповідального секретаря приймальної комісії з денної форми навчання Ірини Віталіївни Марченко, курсантів факультету суднової енергетики ХДМА Сергія Котеньова (221 гр.) та Максима Молодчина (211 гр.).

За підсумками роботи виставки Херсонська державна морська академія удостоєна почесного звання «Лідер вищої освіти України» та нагороджена Гран-прі у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».

VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

Із 12 по 14 березня 2015 року в м. Києві проходила VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

Цього року серед її учасників були представлені 750 навчальних закладів із 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США і Молдови.

Виставка – один з найбільших професійних форумів освітніх і наукових інновацій та інструмент популяризації новітніх освітніх методик і технологій. Протягом заходу відвідувачів ознайомили з можливостями отримання базової та повної загальної середньої освіти разом із сучасною професійною кваліфікацією.

Під час науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів, що пройшли у рамках виставки, освітяни й науковці розглянули питання щодо нагальних проблем модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору

Херсонську державну морську академію представила делегація у складі завідувача навчально-методичного відділу, відповідального секретаря приймальної комісії Черненко Валентини Володимирівни, фахівця навчально-методичного відділу, заступника відповідального секретаря приймальної комісії з денної форми навчання Марченко Ірини Віталіївни, курсанта 112 гр. факультету судноводіння ХДМА Владислава Кравченка і курсанта 212 гр. факультету суднової енергетики ХДМА Антона Циркунова.

За підсумками роботи виставки МОН України та Національна академія педагогічних наук України відзначили Херсонську державну морську академію Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі «Міжнародна діяльність» та Золотою медаллю у номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді», Дипломом за творчу працю з підвищення якості національної освіти та Почесною грамотою – ректора Херсонської державної морської академії Ходаковського Володимира Федоровича за вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність з модернізації та оновлення галузі освіти.

Детальну інформацію буде надано в газеті «Вісник ХДМА».

V І Міжнародний форум – презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

 

З 21 по 23 жовтня 2014 року у м. Києві проходив VІ Міжнародний форум – презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Міжнародний Освітній Форум - масштабний комплексний захід галузі освіти України, який об’єднує:

  • презентацію інноваційних досягнень національних і закордонних навчальних закладів, наукових установ;
  • експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти;
  • науково-практичні конференції, семінари, презентації;
  • тематичні конкурси для закладів освіти, наукових установ, підприємств.

У виставці прийняли участь понад 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції, Словаччини.

В рамках виставки пройшли науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації, де відбулися обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

Херсонська державна морська академія була представлена делегацією у складі: Черненко Валентини Володимирівни, завідувача навчально-методичного відділу, відповідального секретаря приймальної комісії, Марченко Ірини Віталіївни, фахівця навчально-методичного відділу, заступника відповідального секретаря приймальної комісії по денній формі навчання, курсантів 114гр. факультету судноводіння ХДМА Савенка Олексія і Хомицького Андрія.

За підсумками роботи виставки МОН України та Національна академія педагогічних наук України відзначили Херсонську державну морську академію Дипломом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Інноваційні технології професійної діяльності працівників психологічної служби», Дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти та Подякою - ректора Херсонської державної морської академії В.Ф. Ходаковського за особистий творчий внесок і плідну організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.

П’ята Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

З 22 по 24 жовтня 2013 року у м. Києві проходила V Національна виставка – презентація «Інноватика в сучасній освіті» – одна з найрейтинговішиих і широкомасштабніших освітянських виставок в Україні, організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Мета виставки – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади й управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення процесу навчання і виховання.

У виставці взяли участь понад 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання освітню галузь, а також представників навчальних закладів освіти з усіх регіонів України.

Уперше в межах виставки було представлено освітній павільйон Китайської Народної Республіки (19 вищих навчальних закладів). Освіту за кордоном та досвід співпраці з українськими колегами презентували навчальні заклади Росії, США та Франції. В рамках виставки пройшли науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації, де відбулися обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

За підсумками роботи виставки МОН України та Національна академія педагогічних наук України відзначили Херсонську державну морську академію Дипломом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Розробка та активне просування інноваційних комплексних рішень для освіти і науки» та Подякою за активну організаторську діяльність з розвитку і упровадження освітніх інновацій відзначено ректора Херсонської державної морської академії В. Ф. Ходаковського.


IV Національна виставка – презентація «Інноватика в сучасній освіті»

З 16 по 18 жовтня 2012року у м. Києві проходила IV Національна виставка – презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Відповідно до системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України 2012 року, ХДМА визнана лідером в області морської освіти.

Херсонська державна морська академія була представлена делегацією, на чолі з ректором Володимиром Федоровичем Ходаковським. МОНмолодьспорту України та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти провели систему рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України, за якою визнали ХДМА лідером у галузі морської освіти. У рамках виставки проходили Всеукраїнські науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи.

За підсумками роботи виставки МОНмолодьспорту України та Національна академія педагогічних наук України відзначила Херсонську державну морську академію Дипломом за активне упровадження інноваційних освітніх технологій та Подякою за вагомий внесок у розвиток і упровадження освітніх інновацій відзначено ректора Херсонської державної морської академії В.Ф.Ходаковського.XXII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»

З 15 по 17 листопада 2012 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проводилась XXII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», участь у якій взяла й Херсонська державна морська академії.

Виставка «Освіта та кар’єра» проводиться щороку з метою формування єдиного освітнього простору в Україні, залучення суспільного інтересу до освіти та пропаганди досягнень нашої держави в освітній сфері. Херсонська державна морська академія отримала «Золоту медаль» у номінації «Розвиток матеріально – технічної бази навчального закладу».XV Ювілейна міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2012»

15-17 лютого 2012 року в Національному центрі «Український дім» на XV Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» було презентовано Херсонську державну морську академію. Подякою за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України відзначено ректора ХДМА В.Ф. Ходаковського. Херсонська державна морська академія отримала Дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України.За участь у Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Абітурієнт-2012», (м. Херсон, листопад 2011р.), «Абітурієнт-2013»(м. Херсон, грудень 2012р.) нагороджені Дипломом учасника:

«Абітурієнт-2012»
(м. Херсон, грудень 2011р.)
«Абітурієнт-2013»
(м. Херсон, грудень 2012р.)

Історична довідка

Історична довідка

«7 лютого 1834 в Херсоні за царським Указом засновується училище торгового мореплавання. Заснований навчальний заклад мав своєю метою готувати штурманів і шкіперів для приватних купецьких морехідних суден, а також будівельників комерційних суден. Вихованці училища утримуються за рахунок казни і за свій рахунок (т. зв. Пансіонером). До того ж до слухання лекцій допускалися т. зв. «Однорічника», зі своїми навчальними посібниками». (За архівними матеріалами).

Не...

далі