Співробітники

Співробітники

Юрженко Альона Юріївна

Начальник відділу

  Закінчила Херсонський державний університет у 2012 році та отримала диплом магістра за спеціальністю «Гуманітарні науки. Мова і література (англійська)». З 2011 року працювала викладачем англійської мови у Морському коледжі Херсонської державної морської академії. У 2015 році була прикріплена здобувачем до кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Херсонського державного університету за спеціальністю «Теорія та методика професійної освіти». З 2019 по сьогодні працює начальником відділу міжнародного співробітництва.


Василенко Яна Олександрівна

Провідний фахівець

  Закінчила Херсонський державний університет у 2004 році та отримала диплом магістра за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська мова і література». Працює в Херсонській державній морській академії з 2017 року на посаді провідного фахівця відділу міжнародного співробітництва.


Пазяк Алла Сергіївна

Фахівець

  Закінчила Херсонський державний університет у 2019 році та отримала диплом магістра за спеціальністю «Середня освіта (історія)» і здобула кваліфікацію «Викладач історичних дисциплін. Вчитель історії». Працює в Херсонській державній морській академії з 2020 року на посаді фахівця відділу міжнародного співробітництва.


Калюжна Юлія Ігорівна

Фахівець

  Закінчила у 2009 році Херсонський національний технічний університет за спеціальністю «Технологія та дизайн тканин та трикотажу» і здобула квалікацію спеціаліста. З 2019 року працює інженером лабораторії інноваційних технологій ХДМА, з 2020 року за сумісництвом - фахівцем у відділі Міжнародного співробітництва.


Масьонкова Марія Михайлівна

Фахівець

  Закінчила Тернопільський національний економічний університет в 2020 році і отримала диплом магістра за спеціальністю «Право» та диплом магістра «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Працює в Херсонській державній морській академії з 2020 року на посаді фахівця відділу міжнародного співробітництва.