Факультет суднової енергетики

Факультет суднової енергетики

  Факультет суднової енергетики створено 30 грудня 2009 року, першим деканом факультету було призначено кандидата технічних наук, доцента кафедри експлуатації суднового електрообладнання і засобів автоматики Колебанова О.К. В січні 2012 року факультет було перейменовано і дано назву факультету суднової енергетики. З березня 2012 року деканом факультету було призначено кандидата технічних наук, доцента Білоусова Євгена Вікторовича.

  Навчання на факультеті здійснюється за денної та заочної формами навчання за ступенями вищої освіти «бакалавр», та «магістр». Курсантський та студентський склад становить близько 800 осіб по денній формі навчання та 955 осіб по заочній формі навчання.

  Факультет налічує 7 кафедр:

  • кафедра експлуатації суднових енергетичних установок;
  • кафедра експлуатації суднового електрообладнання і засобів автоматики;
  • кафедра транспортних технологій
  • кафедра природничо-наукової підготовки
  • кафедра англійської мови в судновій енергетиці;
  • кафедра загальноінженерної підготовки;
  • кафедра фізичного виховання.

  Можливість отримання вищої морської освіти на факультеті викликає значний інтерес у молоді як Херсонської області, так і багатьох інших регіонів не тільки нашої держави, а й інших держав. Зараз на факультеті навчаються випускники шкіл Миколаївської, Одеської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Київської та Харківської областей, та студенти таких держав як Нігерія, Марокко, Туніс, Грузія та інші.

  Кабінети і лабораторії на факультеті обладнані новітніми системами радіонавігації, супутникового зв'язку, діючими радіо і електронавігаційними приладами, навігаційними тренажерами, а також тренажерами, які дозволяють отримати практичні навички роботи з енергетичними установками і електроустаткуванням суден.

Історична довідка

Історична довідка

«7 лютого 1834 в Херсоні за царським Указом засновується училище торгового мореплавання. Заснований навчальний заклад мав своєю метою готувати штурманів і шкіперів для приватних купецьких морехідних суден, а також будівельників комерційних суден. Вихованці училища утримуються за рахунок казни і за свій рахунок (т. зв. Пансіонером). До того ж до слухання лекцій допускалися т. зв. «Однорічника», зі своїми навчальними посібниками». (За архівними матеріалами).

Не...

далі