Наші партнери

Наші партнери

Співпраця з компанією «Марлоу Навігейшн»

Підписання трьохсторонньої угоди

17 лютого 2011 року був підписаний договір «Про співпрацю між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, компанією «Марлоу Навігейшн», Херсонською обласною державною адміністрацією та Вищим навчальним закладом «Херсонський державний морський інститут» у питаннях поліпшення якості морської освіти в Україні». Згідно з ним в Херсонській державній морській академії: створені 4 кабінети Wi-Fi; відкрита сучасна друкарня для виробництва власної навчальної літератури та створено власне видавництво; ведуться роботи з установки тренажера по роботі з важкими вантажами, тренажерного комплексу з відпрацювання навичок безпеки на воді, спеціалізованої лабораторії для підготовки електромеханіків, тренажера по закріпленню контейнерів, навчального тренажера «Навігаційний місток» та ін.

Компанія «Марлоу Навігейшн» є одною з найкрупніших крюінгових компаній в світі, в її управлінні знаходиться близько 1000 суден з більш ніж 200 судноплавних компаній світу. Щорічно представники компанії Marlow Navigation відбирають 100 курсантів 2 курсу для кадетської програми, (60 судноводіїв та 40 механіків), яка передбачає проходження плавальної практики на сучасних суднах, (перша практика на посаді кадета, друга - на посаді матроса/моториста 2-го класу).

Кадетська програма в Марлоу Навігейшн, яка також носить назву спонсорської програми, передбачає для відібраних курсантів укладання трьохсторонніх угод (компанія "Марлоу Навігейшн" - ХДМА - курсант) про проходження практики та подальшого працевлаштування в компанії. Слід зазначити, що згідно з новим варіантом спонсорської угоди, за домовленість з компанією виплата спонсорської допомоги для відібраних курсантів 2-го курсу академії з 2010-2011 н.р. здійснюється у вигляді нетбуків. Крім того компанія "Марлоу Навігейшн" піклується про малозабезпечених курсантів та курсантів-сиріт: оплачує навчання 20-ти малозабезпеченим курсантам з кожного курсу. Компанія "Марлоу Навігейшн" гарантує кар'єрний ріст для всіх курсантів, пропонуючи працевлаштування на судах компанії на посадах молодших офіцерів.

Навчально-транспортне судно «Warnow Jupiter»

Для проходження курсантами якісної плавальної практики за академією закріплено сучасне навчальне-транспортне судно «Warnow Jupiter» (Multipurpose heavy lift vessel), на якому постійно проходять практику курсанти судноводії в складі групи з 8 чоловік під керівництвом досвідченого тренінг-офіцера (діючий старший помічник капітана). З вересня 2007 року по сьогоднішній день таку практику пройшли 68 курсанти академії та коледжу. Необхідно також відмітити, що курсанти, які проходили практику в складі першої та другої групи на судні «Warnow Jupiter» повністю пройшли кадетську програму компанії, та всі на даний момент вже працюють в Marlow Navigation 2 та 3 помічниками капітана.

На даний момент співпраця Херсонської державної морської академії та компанії Марлоу Навігейшн є дійсним прикладом піклування роботодавців про якість підготовки майбутніх морських спеціалістів. Компанія Марлоу Навігейшн практично взяла на себе обов’язки базового підприємства ХДМА та його структурних підрозділів: морського коледжу та професійного морського ліцею.

Контакти

Адреса:

просп. Ушакова, 20, м. Херсон, Україна, 73000

Тел: 22-56-66

Навчання іноземних студентів

Навчання іноземних студентів

далі